Rejestracja


Administratorem danych osobowych (ADO) jest Medical Tribune Polska Sp. z o.o. Każda z powyższych zgód może być odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji o administratorze i sposobie przetwarzania danych zawartych jest w naszej Polityce Prywatności. W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: kontakt@podyplomie.pl lub telefonem: 801 044 415
Zaznacz wszystko
Akceptuję regulamin serwisu podyplomie.pl
Zgadzam się na otrzymywanie e-maili z reklamami, ofertami i innymi informacjami o charakterze marketingowym (Ta zgoda wynika z przepisów ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną i jest niezbędna do wysyłania różnych ciekawych ofert proponowanych przez naszych partnerów).
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. e-mail, telefon) w celu marketingu bezpośredniego (konieczność udzielenia takiej zgody wynika z przepisów art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – zgoda jest niezbędna, abyśmy mogli do Państwa zadzwonić lub napisać maila w celach marketingowych)
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Medical Tribune moich danych osobowych, zawartych w formularzu powyżej w celach marketingu usług i produktów oferowanych przez partnerów biznesowych Medical Tribune. (Taka zgoda jest konieczna, żebyśmy mogli wysyłać Państwu oferty marketingowe zgodnie z RODO dotyczące usług i produktów innych niż nasze. Dane nie będą powierzane ani przekazywane żadnym zewnętrznym firmom, informacja będzie wysyłana bezpośrednio przez Medical Tribune)

Zgadzam się na wysyłkę newslettera (podyplomie.pl)