Pracuj z nami!

Stanowisko: Koordynator w Dziale Internet

Obowiązki:
  • obsługa systemu CMS portalu
  • realizacja procedur związanych z publikacją treści w Internecie
  • koordynacja działania sklepu internetowego w zakresie prezentacji asortymentu (w tym usług elektronicznych)
  • koordynacja zadań związanych z rozwojem aplikacji WWW i  mobilnych, we współpracy z zespołem deweloperskim
  • testowanie aplikacji WWW i mobilnych zgodnie z wytycznymi

Wymagania:
  • praktyczne doświadczenie w korzystaniu z systemów opartych o WWW (CMS’y, sklepy internetowe, portale, itp.)
  • umiejętność sprawnego korzystania z komputera (e-mail, przeglądarka, wyszukiwarka, operacje na plikach, itp.)
  • sumienność i odpowiedzialność
  • praktyczna umiejętność korzystania z pakietu MS Office
  • znajomość jęz. ang. w stopniu dobrym
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
  • kultura osobista i pozytywne usposobienie
  • ciekawość i chęć do nauki
  • doświadczenie w użytkowaniu smartfonów/tabletów i aplikacji na nich
  • wykształcenie techniczne lub zainteresowanie technologiami internetowymi
  • jęz. ang. w stopniu wyżej niż dobrym

Oferujemy:
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • możliwość zdobywania praktycznej wiedzy z obszaru portali internetowych i aplikacji mobilnych
  • wynagrodzenie proporcjonalne do umiejętności Kandydata
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie Zespołu

Dołącz do nas! Napisz na adres: praca-internet@medical-tribune.pl