darmowy webinar

Schizofrenia z objawami negatywnymi - strategie leczenia

  • 27/10/2020
  • 18:30
  • 60 min.
  • Logo mt gr jsn
Aby wziąć udział w wydarzeniu
ZALOGUJ SIĘ
lub

Załóż konto wypełniając poniższy formularz

Administratorem danych osobowych (ADO) jest Medical Tribune Polska Sp. z o.o. Każda z powyższych zgód może być odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji o administratorze i sposobie przetwarzania danych zawartych jest w naszej Polityce Prywatności. W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: kontakt@podyplomie.pl lub telefonem: 801 044 415

Web autor
Wykładowcy: prof. dr hab. n. med. Piotr Gałecki oraz prof. Christoph U. Correll (USA)

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym projekcie edukacyjnym „Psychiatria bez granic”. Aby dostarczyć Państwu najnowszych informacji skupionych wokół psychiatrii, powołaliśmy do istnienia projekt, który pozwala czerpać wiedzę bezpośrednio od znanych i cenionych ekspertów ze światowych ośrodków naukowych i klinicznych. To pierwsza tego typu inicjatywa w kraju i niepowtarzalna okazja do uczenia się na doświadczeniach psychiatrów z niemal wszystkich kontynentów.

Zapraszamy Państwa do udziału w cyklu webinariów, podczas których światowej klasy specjaliści, uwzględniając zalecenie polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych, dzielić się będą sposobami na rozwiązywanie problemów z codziennej praktyki.

Podczas kolejnych spotkań prof. dr hab. n. med. Piotr Gałecki porozmawia z ekspertami praktykującymi w różnych częściach świata, w różnych warunkach i systemach opieki. Wnioski z tych rozmów przeniesiemy na grunt rodzimej psychiatrii.
Gośćmi prof. dr. hab. n. med. będą m.in.: prof. Christoph U. Correll, prof. Angelos Halaris, prof. Michael Maes i  prof. Michael Berk.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Tematem kolejnego webinarium, które odbędzie się już 27 października 2020 roku będzie: Schizofrenia z objawami negatywnymi - strategie leczenia.

ℹ️ Uczestnicy pierwszego oraz drugiego spotkania projektu "Psychiatria bez granic", którzy zapisali się na wydarzenie na naszej stronie, są również zapisani na wszystkie pozostałe terminy. Nie trzeba dokonywać ponownego zapisu.

Poruszane tematy
- trudności terapeutyczne dotyczące pacjentów z przeważającymi lub przetrwałymi objawami negatywnymi
- obciążenie chorobą pacjentów i ich bliskich
- jak kariprazyna zmienia strategie leczenia pacjentów z przeważającymi lub przetrwałymi objawami negatywnymi
- doświadczenia ze stosowania kariprazyny w USA
DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
OBSERWUJ NAS NA