Virtual Medical Summit - Wytyczne Praktyki Internistycznej 2020

Spotkajmy się na darmowym kongresie medycznym on-line już 26-28 maja!

Wydarzenie przygotowaliśmy z myślą o lekarzach oraz lekarzach internistach, lekarzach chorób wewnętrznych i lekarzach medycyny rodzinnej. Zapraszamy do wzięcia udziału w innowacyjnym projekcie edukacyjnym, który pozwala na uzyskanie dostępu do najnowszej wiedzy medycznej z dowolnego miejsca na świecie. Najlepsi specjaliści w kraju, wygłoszą dla Państwa ponad 20 wykładów, w 5 sesjach tematycznych.

Obecna sytuacja epidemiologiczna nie pozwala na realizowanie stacjonarnych projektów mających na celu edukację lekarzy, jednak koniecznością jest podążanie za aktualną wiedzą. Wychodząc naprzeciw tej potrzebie, zorganizowaliśmy spotkanie, podczas którego omówimy wytyczne praktyki internistycznej obowiązujące w 2020 r.

Podczas trwającego 3 dni wydarzenia, prelegenci wygłoszą ponad 20 wykładów, w 5 blokach tematycznych:
- kardiologia: przewodniczący sesji prof. dr hab.  n. med. Artur Mamcarz,
- pulmonologia: przewodniczący sesji prof. dr hab. n. med. Adam Antczak,
- gastroenterologia: przewodnicząca sesji dr hab. n. med. Dorota Waśko-Czopnik,
- leczenie bólu: przewodniczący sesji dr hab. n. med. Jarosław Woroń,
- bloku interdyscyplinarny: przewodniczący sesji prof. dr hab. n. med. Grzegorz Basak.

Podczas spotkania przeanalizujemy najnowsze wytyczne polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych oraz przedstawimy strategie leczenia pacjentów w świetle interdyscyplinarnych rekomendacji diagnostyczno-terapeutycznych.

Spotkanie uwieńczy debata specjalistów, poruszmy w niej najbardziej bieżące problemy, z którymi lekarze interniści spotykają się w codziennej praktyce w obliczu SARS-CoV-2. Uzupełnieniem będą spotkania z polskimi lekarzami walczącymi z Covid-19 w USA i we Włoszech, którzy nie tylko podzielą się z Państwem wrażeniami z pierwszej linii frontu, ale opowiedzą także o włoskich i amerykańskich strategiach postępowania oraz sposobach ochrony przed zachorowaniem.

W przerwach będziecie mieli Państwo szansę odwiedzić wirtualne pokoje firm farmaceutycznych i porozmawiać z ich przedstawicielami.

Zapisy: http://pody.pl/vms-wytyczne-praktyki-internist


Zapraszamy do udziału!

Komentarze (0)

Dziękujemy, za dodanie komentarza

, aby komentować