Bezpłatne webinarium 'Psychiatria bez granic. Nowe schematy leczenia depresji lekoopornej'

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym projekcie edukacyjnym „Psychiatria bez granic”. Aby dostarczyć Państwu najnowszych informacji skupionych wokół psychiatrii, powołaliśmy do istnienia projekt, który pozwala czerpać wiedzę bezpośrednio od znanych i cenionych ekspertów ze światowych ośrodków naukowych i klinicznych. To pierwsza tego typu inicjatywa w kraju i niepowtarzalna okazja do uczenia się na doświadczeniach psychiatrów z niemal wszystkich kontynentów.

Tematem drugiego webinarium, które odbędzie się już dziś 13 października 2020 roku będzie: Nowe schematy leczenia depresji lekoopornej. Zapisz się na webinar ▶️ https://podyplomie.pl/webinars/52

Zapraszamy Państwa do udziału w cyklu webinariów, podczas których światowej klasy specjaliści, uwzględniając zalecenie polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych, dzielić się będą sposobami na rozwiązywanie problemów z codziennej praktyki.

Podczas kolejnych spotkań prof. dr hab. n. med. Piotr Gałecki porozmawia z ekspertami praktykującymi w różnych częściach świata, w różnych warunkach i systemach opieki. Wnioski z tych rozmów przeniesiemy na grunt rodzimej psychiatrii. Gośćmi prof. dr. hab. n. med. będą m.in.: prof. Christoph U. Correll, prof. Angelos Halaris, prof. Michael Maes i prof. Michael Berk.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

📅 Data: 13.10.2020, ⏰ godz. 18:30
👥 Wykładowcy: prof. dr hab. n. med. Piotr Gałecki oraz prof. Angelous Halaris (USA)

Poruszane tematy:
✔️ epidemiologia depresji, czynniki środowiskowe wpływające na częstość występowania choroby
✔️ strategie terapeutyczne stosowane w USA, zasady łączenia farmakoterapii z psychoterapią
✔️ strategie leczenia depresji lekoopornej - doświadczenia ze stosowaniem esketaminy, jak te doświadczenia można przenieść i wykorzystać w leczeniu pacjentów w Polsce
✔️ omówienie przypadków pacjentów u których włączenie esketaminy spowodowała radykalną poprawę kontroli choroby
✔️ optymalna opieka nad pacjentami z zaburzeniami psychicznymi w dobie pandemii SARS-CoV-2, doświadczenia z Chicago.

Na wydarzenie zapiszesz się klikając w link:
▶️ https://podyplomie.pl/webinars/52
MM

Komentarze (0)

Dziękujemy, za dodanie komentarza

, aby komentować