PSYCHIATRIA BEZ GRANIC

Problemy psychiczne pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną

  • 25/01/2022
  • 18:30
  • 60 min.
  • Logo mt gr
Aby wziąć udział w wydarzeniu
ZALOGUJ SIĘ
lub

Załóż konto wypełniając poniższy formularz

Administratorem danych osobowych (ADO) jest Medical Tribune Polska Sp. z o.o. Każda z powyższych zgód może być odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji o administratorze i sposobie przetwarzania danych zawartych jest w naszej Polityce Prywatności. W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: kontakt@podyplomie.pl lub telefonem: 801 044 415

Ga%c5%82ecki
prof. dr hab. n. med. Piotr Gałecki oraz dr Ken Courtenay

Zbudowani Państwa zainteresowaniem drugą edycją międzynarodowego projektu edukacyjnego „Psychiatria bez granic”, kontynuujemy projekt jesienią 2021 roku. Przed Państwem kolejne wywiady prof. Piotra Gałeckiego z wybitnymi ekspertami z wiodących ośrodków naukowych i akademickich z całego świata. Rozmowy będą dotyczyły ważnych problemów klinicznych, jak schizofrenia, depresja, współchorobowość psychiczna i somatyczna. Omówimy zmiany w podejściu związane z nową klasyfikacją chorób ICD-11, która w szczególny sposób „reformuje” psychiatrię. Dziękujemy za zaufanie wszystkim, którzy uczestniczyli w spotkaniach, i z przyjemnością zapraszamy na kolejne. Uczestnicy poprzedniej edycji są zapisani automatycznie. Nie ma konieczności dokonywania ponownego zapisu.

Poruszane tematy

• Jak wygląda model opieki psychiatrycznej osób z niepełnosprawnością intelektualną w Wielkiej Brytanii?
• Seksualność i najważniejsze aspekty kliniczne z perspektywy psychiatrii u osób z zespołem Aspergera,
• Diagnostyka różnicowa oraz farmakoterapia pacjentów psychiatrycznych z niepełnosprawnością intelektualną,
• Czynniki przyczyniające się do rozwoju autyzmu.

------
ℹ️ Uczestnicy poprzednich edycji "Psychiatria bez granic", którzy zapisali się na wydarzenie na naszej stronie, są również zapisani na wszystkie pozostałe terminy trzeciej edycji. Nie trzeba dokonywać ponownego zapisu.

Nie mogłeś uczestniczyć w spotkaniu?
Nagrania poprzednich webinarów możesz obejrzeć po zalogowaniu na naszej stronie Więcej >


DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
OBSERWUJ NAS NA