Bezpłatne webinarium 'Rola żywienia i suplementacji w leczeniu chorób psychicznych'

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym projekcie edukacyjnym „Psychiatria bez granic”. Aby dostarczyć Państwu najnowszych informacji skupionych wokół psychiatrii, powołaliśmy do istnienia projekt, który pozwala czerpać wiedzę bezpośrednio od znanych i cenionych ekspertów ze światowych ośrodków naukowych i klinicznych. To pierwsza tego typu inicjatywa w kraju i niepowtarzalna okazja do uczenia się na doświadczeniach psychiatrów z niemal wszystkich kontynentów.

Tematem piątego webinarium, które odbędzie się dziś o godzinie 18:30 będzie: Rola żywienia i suplementacji w leczeniu chorób psychicznych. Zapisz się na webinarium ▶️ https://podyplomie.pl/webinars/52

📅 Data: 24.11.2020, ⏰ godz. 18:30
👥 Wykładowcy: prof. dr hab. n. med. Piotr Gałecki oraz prof. Kuan-Pin Su

Poruszane tematy:
✔️ punkty krytyczne w żywieniu człowieka, które mogą mieć istotny wpływ na ryzyko wystąpienia zaburzeń psychicznych na przykładzie kwasów tłuszczowych omega-3 oraz depresji
✔️ w jakich zaburzeniach psychicznych kluczową rolę odgrywa stała suplementacja witaminy D3?
✔️ czy lepsze poznanie procesów neuroimmunologicznych jest nadzieją na opracowanie interwencji terapeutycznej u pacjentów z depresją?
✔️ wykorzystanie odporności psychoneuroimmunologicznej w walce z pandemią COVID-19

Uczestnicy poprzednich spotkań projektu "Psychiatria bez granic", którzy zapisali się na wydarzenie na naszej stronie, są również zapisani na wszystkie pozostałe terminy. Nie trzeba dokonywać ponownego zapisu.
mm

Komentarze (2)

Dziękujemy, za dodanie komentarza

, aby komentować

Studentka 5 roku Uj cm

24.11.2020 19:36

Niestety miałam problemy techniczne czy jest możliwość uzyskania tekstowej odpowiedzi na pytanie ?

0

JoannaG

25.11.2020 14:14

Czy istnieje szansa obejrzenia webinaru ?

0