Bezpłatne webinarium: 'Stępienie emocjonalne w przebiegu epizodu depresyjnego. Czy wortioksetyna może być dobrą alternatywą dla leków z grupy SSRI i SNRI?'

Dzisiejsze spotkanie poprowadzą prof. dr hab. n. med. Napoleon Waszkiewicz oraz prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Marek Krzystanek.


Sukces terapii pacjentów z depresją zależy od wielu czynników, a osiągnięcie pełnej remisji i powrót pacjenta do codziennych aktywności i stanu sprzed początku choroby stanowi duże wyzwanie terapeutyczne. Niestety badania pokazują, że prawie 60% chorych leczonych lekami z grupy SSRI i SNRI doświadcza stępienia emocjonalnego. Jeśli Państwa pacjenci w przebiegu epizodu depresyjnego skarżą się na zobojętnienie, relacjonują zawężenie emocjonalne, nie są w stanie się śmiać ani płakać jak dawniej, to istnieje ryzyko, że cierpią na polekowe stępienie emocjonalne.

  • Jak osiągnąć remisję funkcjonalną u takich pacjentów?
  • Czy wortioksetyna może być dobrym wyborem w takich sytuacjach?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzą prelegenci w trakcie webinaru: „Stępienie emocjonalne w przebiegu epizodu depresyjnego. Czy wortioksetyna może być dobrą alternatywą dla leków z grupy SSRI i SNRI?”. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.


Zapisz się > https://podyplomie.pl/webinars/78

Komentarze (0)

Dziękujemy, za dodanie komentarza

, aby komentować