Świętuj z nami jubileusz 20-lecia „Ginekologii po Dyplomie”.

„Ginekologia po Dyplomie” od 20 lat jest obecna na polskim rynku wydawniczym. Czasopismo przez te wszystkie lata zmieniało się wraz z potrzebami swoich czytelników, dzięki czemu cieszy się ogromnym zaufaniem licznej grupy lekarzy w całym kraju. Potwierdzają to badania rynkowe. Ponad 98% czytelników dobrze lub bardzo dobrze ocenia „Ginekologię po Dyplomie” na tle konkurencji.

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalny numer jubileuszowy o zwiększonej objętości i nakładzie. Lektura tego wydania daje okazję do zapoznania się m.in. z wywiadem z profesorem Mirosławem Wielgosiem, prezesem Polskiego Towarzystwa Ginekologii i Położnictwa, oraz artykułem konsultanta krajowego w dziedzinie ginekologii i położnictwa profesora Krzysztofa Czajkowskiego o kontrowersjach wokół postępowania w niewydolności szyjki macicy, który mogą Państwo przeczytać w linku na dole tekstu.

Z okazji 20-lecia obniżyliśmy ceny prenumeraty nawet o 20%!

Dodatkową atrakcją jest wieczór retro w stylu lat 20., który odbędzie się w trakcie Kongresu Akademii po Dyplomie „Algorytmy postępowania w ginekologii i położnictwie 2018”, 26 października w Warszawie w hotelu Sangate.

Zachęcamy do świętowania razem z nami!

Sprawdź co przygotowaliśmy z okazji jubileuszu!


PF

Komentarze (0)

Dziękujemy, za dodanie komentarza

, aby komentować