Bezpłatne webinaria psychiatryczne z serii Psychiatria bez granic

Międzynarodowy projekt edukacyjny

Z myślą o naszych czytelnikach powołaliśmy do życia międzynarodowy projekt edukacyjny "Psychiatria bez granic", dzięki któremu dostarczamy lekarzom najnowszych informacji z zakresu psychiatrii. Pozwalamy czerpać wiedzę bezpośrednio od znanych i cenionych ekspertów ze światowych ośrodków naukowych i klinicznych. To pierwsza tego typu inicjatywa w kraju i niepowtarzalna okazja do uczenia się na doświadczeniach psychiatrów z niemal wszystkich kontynentów.

Zapisz się na bezpłatne webinaria "Psychiatria bez granic" > https://podyplomie.pl/webinars/52

Światowej klasy specjaliści, uwzględniając zalecenie międzynarodowych towarzystw naukowych, dzielić się będą sposobami na rozwiązywanie problemów z codziennej praktyki. Za nami spotkanie poświęcone schizofrenii z objawami negatywnymi.

Podczas kolejnych spotkań prof. dr hab. n. med. Piotr Gałecki rozmawiając z ekspertami praktykującymi w różnych częściach świata przedstawi Państwu nowe badania dotyczące, znaczenia żywienia i suplementacji u pacjentów z depresją i schizofrenią, schematy leczenia depresji lekoopornej oraz zasady rozpoznawania i leczenia zaburzeń poznawczych

Wnioski z tych rozmów przeniesie na grunt rodzimej psychiatrii.

Już niebawem wywiad z najczęściej cytowanym psychiatrą na świecie, twórcą teorii zapalnej rozwoju depresji. W trakcie rozmowy odpowiemy na pytanie czy nie pora traktować depresji jako choroby ogólnoustrojowej.

Zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnych webinariach, a także do zadawania pytań.


Obejrzyj zaproszenie prof. dr hab. n. med. Piotra Gałeckiego > https://podyplomie.pl/medVOD/films/5125MM

Komentarze (0)

Dziękujemy, za dodanie komentarza

, aby komentować