Bezpłatne webinarium: 'Jak pomagać dzieciom z lękiem przed chorobą?'

Cykl codziennych spotkań z psychologiem

Już dziś o godz. 20 kolejne webinarium z naszego nowego projektu: Cykl codziennych spotkań z psychologiem.

Temat spotkania: Jak pomagać dzieciom z lękiem przed chorobą?, które poprowadzi mgr Joanna Michałowska


Weź udział: https://podyplomie.pl/webinars/32


Szanowni Państwo,

walcząc z koronawirusem jesteście bezpośrednio narażeni nie tylko na utratę zdrowia i życia, ale także na stale towarzyszący stres, hejt i społeczne wykluczenie, prawdopodobnie towarzyszy Wam lęk o siebie i Waszych bliskich. Praca lekarza w dobie epidemii przypomina pracę służb mundurowych. Policjanci, strażacy i żołnierze, jeszcze przed wstąpieniem do służb przechodzą weryfikację predyspozycji psychologicznych, a potem mogą liczyć na stałe wsparcie specjalistów. Lekarze, nie tylko Ci z pierwszej linii frontu, nie tylko sami potrzebują takiego wsparcia, ale muszą zapewnić je także swoim pacjentom.


W ramach działań wspierających lekarzy w walce z SARS-CoV-2, zaplanowaliśmy codzienne wieczorne spotkania z psychologiem.

Przez 30 dni, o godzinie 20:00, psychologowie i psychoterapeuci będą poruszać najważniejsze zagadnienia związane z psychologicznymi aspektami epidemii.

W krótkich wykładach wygłoszonych w czasie rzeczywistym specjaliści omówią najważniejsze zagadnienia, a następnie odpowiedzą na pytania uczestników. Ta interaktywna formuła zapewni bezpośredni kontakt wykładowcy ze słuchaczem, pozwoli rozwiewać bieżące wątpliwości i da możliwość uzyskania odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.Weź udział: https://podyplomie.pl/webinars/32Komentarze (0)

Dziękujemy, za dodanie komentarza

, aby komentować