BLACK FRIDAY w sklepe podyplomie.pl - niższe ceny nawet o 60%!  Sprawdź >

darmowy webinar

Jak pomagać dzieciom z lękiem przed chorobą?

  • 25/06/2020
  • 30 min.
  • Loga2
Obejrzyj nagranie
ZALOGUJ SIĘ
lub

Załóż konto wypełniając poniższy formularz

Administratorem danych osobowych (ADO) jest Medical Tribune Polska Sp. z o.o. Każda z powyższych zgód może być odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji o administratorze i sposobie przetwarzania danych zawartych jest w naszej Polityce Prywatności. W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: kontakt@podyplomie.pl lub telefonem: 801 044 415

Joanna micha%c5%82owska %e2%80%94 male
mgr Joanna Michałowska

Poruszane tematy

Szanowni Państwo,

walcząc z koronawirusem jesteście bezpośrednio narażeni nie tylko na utratę zdrowia i życia, ale także na stale towarzyszący stres, hejt i społeczne wykluczenie, prawdopodobnie towarzyszy Wam lęk o siebie i Waszych bliskich. Praca lekarza w dobie epidemii przypomina pracę służb mundurowych. Policjanci, strażacy i żołnierze, jeszcze przed wstąpieniem do służb przechodzą weryfikację predyspozycji psychologicznych, a potem mogą liczyć na stałe wsparcie specjalistów. Lekarze, nie tylko Ci z pierwszej linii frontu, nie tylko sami potrzebują takiego wsparcia, ale muszą zapewnić je także swoim pacjentom.
W ramach działań wspierających lekarzy w walce z SARS-CoV-2, zaplanowaliśmy codzienne wieczorne spotkania z psychologiem. Przez 30 dni, o stałej porze, psychologowie i psychoterapeuci będą poruszać najważniejsze zagadnienia związane z psychologicznymi aspektami epidemii.
W krótkich wykładach wygłoszonych w czasie rzeczywistym omówią najważniejsze zagadnienia, a następnie odpowiedzą na pytania uczestników. Ta interaktywna formuła zapewni bezpośredni kontakt wykładowcy ze słuchaczem, pozwoli rozwiewać bieżące wątpliwości i da możliwość uzyskania odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapraszamy!

- - -

Nie wiesz jak się zalogować do transmisji ?
Odpowiedzi na to, jak i inne pytania znajdziesz na stronie FAQ >

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
OBSERWUJ NAS NA