darmowy webinar

Protokół SPIKES w przekazywaniu złych wieści pacjentom i ich rodzinom

  • 08/06/2020
  • 20:00
  • 30 min.
  • Loga2

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w webinarze. Jeśli masz konto, zaloguj się, jeśli jeszcze go nie posiadasz - zarejestruj się.

Andrzej sliwerski
dr Andrzej Śliwerski

Poruszane tematy

Szanowni Państwo,

walcząc z koronawirusem jesteście bezpośrednio narażeni nie tylko na utratę zdrowia i życia, ale także na stale towarzyszący stres, hejt i społeczne wykluczenie, prawdopodobnie towarzyszy Wam lęk o siebie i Waszych bliskich. Praca lekarza w dobie epidemii przypomina pracę służb mundurowych. Policjanci, strażacy i żołnierze, jeszcze przed wstąpieniem do służb przechodzą weryfikację predyspozycji psychologicznych, a potem mogą liczyć na stałe wsparcie specjalistów. Lekarze, nie tylko Ci z pierwszej linii frontu, nie tylko sami potrzebują takiego wsparcia, ale muszą zapewnić je także swoim pacjentom.
W ramach działań wspierających lekarzy w walce z SARS-CoV-2, zaplanowaliśmy codzienne wieczorne spotkania z psychologiem. Przez 30 dni, o stałej porze, psychologowie i psychoterapeuci będą poruszać najważniejsze zagadnienia związane z psychologicznymi aspektami epidemii.
W krótkich wykładach wygłoszonych w czasie rzeczywistym omówią najważniejsze zagadnienia, a następnie odpowiedzą na pytania uczestników. Ta interaktywna formuła zapewni bezpośredni kontakt wykładowcy ze słuchaczem, pozwoli rozwiewać bieżące wątpliwości i da możliwość uzyskania odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapraszamy!

- - -

Nie wiesz jak się zalogować do transmisji ?
Odpowiedzi na to, jak i inne pytania znajdziesz na stronie FAQ >

Korzyści

Webinar to interaktywna forma szkolenia, która z wykorzystaniem technologii informatycznych transmitowana jest do jego uczestników. Dzięki takiej formie, mogą Państwo posiąść wiedzę w wygodny sposób nie wychodząc z domu, z wykorzystaniem swojego komputera, tabletu lub telefonu. Szkolenie odbywa się w czasie rzeczywistym, co daje Państwu możliwość zadawania pytań z wykorzystaniem czatu.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
OBSERWUJ NAS NA