Bezpłatne webinarium 'Psychiatria bez granic. Schizofrenia z objawami negatywnymi – jak ją rozpoznać?'

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym projekcie edukacyjnym „Psychiatria bez granic”. Aby dostarczyć Państwu najnowszych informacji skupionych wokół psychiatrii, powołaliśmy do istnienia projekt, który pozwala czerpać wiedzę bezpośrednio od znanych i cenionych ekspertów ze światowych ośrodków naukowych i klinicznych. To pierwsza tego typu inicjatywa w kraju i niepowtarzalna okazja do uczenia się na doświadczeniach psychiatrów z niemal wszystkich kontynentów.

Tematem pierwszego webinarium, które odbędzie się już 6 października 2020 roku będzie: Schizofrenia z objawami negatywnymi – jak ją rozpoznać?

Zapisz się na webinar ▶️ https://podyplomie.pl/webinars/52


Zapraszamy Państwa do udziału w cyklu webinariów, podczas których światowej klasy specjaliści, uwzględniając zalecenie polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych, dzielić się będą sposobami na rozwiązywanie problemów z codziennej praktyki.

Podczas kolejnych spotkań prof. dr hab. n. med. Piotr Gałecki porozmawia z ekspertami praktykującymi w różnych częściach świata, w różnych warunkach i systemach opieki. Wnioski z tych rozmów przeniesiemy na grunt rodzimej psychiatrii. Gośćmi prof. dr. hab. n. med. będą m.in.: prof. Christoph U. Correll, prof. Angelos Halaris, prof. Michael Maes i prof. Michael Berk.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

📅 Data: 06.10.2020, ⏰ godz. 18:30
👥 Wykładowcy: prof. dr hab. n. med. Piotr Gałecki oraz prof. Christoph U. Correll

Poruszane tematy:
✔️ definicje problemu
✔️ jakimi skalami do badania przeważających lub przetrwałych objawów negatywnych dysponujemy
✔️ jakimi narzędziami do diagnozowania przeważających i przetrwałych objawów negatywnych posługują się polscy psychiatrzy
✔️ jakie kryteria i objawy są uwzględniane w skalach
✔️ jak COVID-19 wpływa na pacjentów z chorobami psychicznymi, jak zmienia funkcjonowanie opieki psychiatrycznej

Na wydarzenie zapiszesz się klikając w link:
▶️
https://podyplomie.pl/webinars/52
Komentarze (0)

Dziękujemy, za dodanie komentarza

, aby komentować