Missing

darmowy webinar

Rozsiany rak trzustki – nowe możliwości leczenia w Polsce

  • 13/12/2017
  • 40 min.
Obejrzyj nagranie

zaloguj się

lub
zarejestruj
Leszek blue3
lek. Leszek Kraj

Onkolog kliniczny, asystent w Klinice Hematologii, Onkologii i Chorób Wewnętrznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM).

 W codziennej praktyce klinicznej zajmuje się systemowym leczeniem nowotworów litych. Prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów I Wydziału Lekarskiego WUM. Zainteresowania naukowe koncentrują się wokół nowotworów układu pokarmowego, metabolizmu aminokwasów i leczenia wspomagającego. Jest autorem lub współautorem kilkunastu prac opublikowanych w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych. Członek Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej (PTOK) i Europejskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej (ESMO).

Więcej
Poruszane tematy
  • Podstawy diagnostyki guza trzustki
  • Ewolucja leczenia rozsianego raka trzustki (mPC)
  • Opcje terapeutyczne mPC w świetle najnowszych wytycznych
  • Nowe możliwości terapii mPC w Polsce w 2017 roku w ramach Programu Lekowego
Korzyści

Webinar to interaktywna forma szkolenia, która z wykorzystaniem technologii informatycznych transmitowana jest do jego uczestników. Dzięki takiej formie, mogą Państwo posiąść wiedzę w wygodny sposób nie wychodząc z domu, z wykorzystaniem swojego komputera, tabletu lub telefonu. Szkolenie odbywa się w czasie rzeczywistym, co daje Państwu możliwość zadawania pytań z wykorzystaniem czatu.

Pobierz prezentację
Aby pobrać prezentację zaloguj się

NIE PRZEGAP NOWOŚCI
OBSERWUJ NAS NA