O WydawnictwieWydawnictwo MEDICAL TRIBUNE POLSKA powstało w 1992 r. i należy do grupy niemieckiego wydawnictwa SÜDDEUTSCHER VERLAG. Pierwszym wydawanym czasopismem była MEDYCYNA PO DYPLOMIE. Staliśmy się liderem na krajowym rynku fachowej prasy medycznej, uzyskaliśmy stabilną i znaną markę na rynku wydawnictw specjalistycznych. Stale rosnącym zainteresowaniem cieszą się organizowane przez nas kongresy dla lekarzy (AKADEMIA PO DYPLOMIE).

Dziś w medycznym portfolio wydawnictwa oprócz serii czasopism PO DYPLOMIE, omawiających aktualne problemy różnych dziedzin medycyny, znajdują się:
- MEDICAL TRIBUNE, miesięcznik dla lekarzy w formie gazety
- LEKI WSPÓŁCZESNEJ TERAPII (encyklopedia leków J. K. i A. Podlewskich)
- LEKI PO DYPLOMIE (seria podręcznych informatorów o lekach na receptę dostępnych na rynku)
- polskie wydania zagranicznych czasopism edukacyjnych, np. serii Current Opinion in..., Journal Watch, Alerts
- książki, np. 11-tomowy podręcznik WIELKA INTERNA + STANY NAGŁE

Współpracujemy z czołowymi amerykańskimi i brytyjskimi tytułami, wydawcami i instytucjami, np. The New England Journal of Medicine, Mayo Clinic Proceedings, American Academy of Pediatrics, The Royal College of Physicians of London, Current Medicine Group, Advanstar.

Od 2005 r. MEDICAL TRIBUNE POLSKA jest wydawcą MAGAZYNU WETERYNARYJNEGO.

Wydawnictwo SÜDDEUTSCHER VERLAG (wydawca znanego SÜDDEUTSCHE ZEITUNG) z siedzibą w Monachium jest jedną z wiodących grup mediowych w Niemczech. Posiada w Europie ponad 70 oddziałów, które działają na rynkach dzienników, druku, czasopism reklamowych, czasopism specjalistycznych oraz mediów elektronicznych.Medical Tribune Polska Sp. z o.o

ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa 
NIP: 521-008-60-45

Biuro:

tel. (22)444 24 00
e-mail: kontakt@podyplomie.pl
 

Kontakt
0-801 044 415