darmowy webinar

GERD, dyspepsja – pułapki w dobie teleporad – na co zwrócić szczególną uwagę?

  • 09/06/2020
  • 60 min.
  • Pk8
Obejrzyj nagranie

zaloguj się

lub
zarejestruj
Prowadzacywebb
Prowadzący:

dr hab. n med. Dorota Waśko-Czopnik
Dr hab. n. med. lekarz, specjalista chorób wewnętrznych, gastroenterolog, dyplomowany konsultant żywieniowy, autorka ponad 130 publikacji medycznych i książek z zakresu gastroenterologii, dietetyki i żywienia, wykładowca licznych konferencji medycznych, gastroenterologicznych i dietetycznych. Na  co dzień pracuje jako adiunkt w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Jako lekarz, gastroenterolog i dietetyk zdaje sobie sprawę jak ważne w życiu człowieka jest zdrowe i zrównoważone odżywianie oraz jak znaczący ma wpływ na organizm. Pacjenta traktuje indywidualnie i holistycznie.

dr hab. Jarosław Drobnik, prof. PMWSZ
Internista, lekarz rodzinny, specjalista zdrowia publicznego, epidemiolog, specjalista medycyny paliatywnej oraz balneologii, fizykoterapii i bioklimatologii. Kierownik Zakładu Gerontologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Prezes Zarządu Głównego PTMR kadencji 2014-2019. Wykładowca Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu.

Poruszane tematy
Zapraszamy do udziału w webinarium  „GERD, dyspepsja – pułapki w dobie teleporad – na co zwrócić szczególną uwagę?”, które poprowadzi dr hab. n. med. Dorota Waśko-Czopnik wraz dr hab. n. med. Jarosławem Drobnikiem, prof. PMWSZ.

W trakcie tego wydarzenia dowiedzą się Państwo:
•    Jak postępować z pacjentem z GERD, dyspepsją w dobie teleporad?
•    Jakie pułapki diagnostyczne czekają lekarza w rozmowie telefonicznej?
•    Kiedy odesłać pacjenta do gastroenterologa?

Na te i inne pytania znajdą Państwo odpowiedź w trakcie tego spotkania. Będzie możliwość zadania również nurtujących Państwa pytań.
Korzyści

Webinar to interaktywna forma szkolenia, która z wykorzystaniem technologii informatycznych transmitowana jest do jego uczestników. Dzięki takiej formie, mogą Państwo posiąść wiedzę w wygodny sposób nie wychodząc z domu, z wykorzystaniem swojego komputera, tabletu lub telefonu. Szkolenie odbywa się w czasie rzeczywistym, co daje Państwu możliwość zadawania pytań z wykorzystaniem czatu.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
OBSERWUJ NAS NA