Już dziś o 18:30 bezpłatne webinarium: Covid-19, grypa i choroby układu krążenia. Zapisz się >

darmowy webinar

Organizacja pracy w gabinecie lekarza oraz przychodni w dobie pandemii – trudne zagadnienia prawne cz. 2 – sesja pytań i odpowiedzi

  • 31/08/2020
  • 60 min.
  • Logo bar
Obejrzyj nagranie
ZALOGUJ SIĘ
lub

Załóż konto wypełniając poniższy formularz

Administratorem danych osobowych (ADO) jest Medical Tribune Polska Sp. z o.o. Każda z powyższych zgód może być odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji o administratorze i sposobie przetwarzania danych zawartych jest w naszej Polityce Prywatności. W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: kontakt@podyplomie.pl lub telefonem: 801 044 415

Wyk
dr n. med. Justyna Tymińska i mec. dr n. praw. Radosław Tymiński

dr n. med. Justyna Tymińska
- specjalista medycyny rodzinnej. Stopień doktora nauk medycznych uzyskała w oparciu o rozprawę pt. „Informacja lekarska na temat zalecanego szczepienia przeciwko pneumokokom a decyzja rodziców”.
Jest autorką publikacji naukowych głównie na temat szczepień oraz komunikacji. Prowadzi szkolenia i wykłady zarówno dla lekarzy jak i dla rodziców.

mec. dr n. praw. Radosław Tymiński
- radca prawny, doktor nauk prawnych, ekspert do spraw legislacji, obrońca lekarzy w sprawach sądowych, prowadzi bloga www.prawalekarza.pl, jest autorem ponad 150 publikacji z zakresu prawa medycznego, wykładowca II Wydziału Lekarskiego WUM oraz Akademii im. Leona Koźmińskiego.

Zapraszamy do zadawania pytań !

Przejdź do formularza >

Poruszane tematy

Szanowni Państwo,
webinarium „Organizacja pracy w gabinecie lekarza oraz przychodni w dobie pandemii – trudne zagadnienia prawne”, które organizowaliśmy 30 czerwca 2020 r., cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Otrzymaliśmy od Państwa dziesiątki pytań dotyczących prawidłowej organizacji pracy, komunikacji z pacjentem oraz natury prawnej. Trwająca nadal pandemia ma ogromny wpływa na to, w jaki sposób funkcjonują gabinety i przychodnie lekarskie. Pojawiają się nowe problemy komunikacyjne wynikające m.in. z telewizyt,  a lekarze mierzą się z narastającą frustracją pacjentów i hejtem.


Wiemy, że mają Państwo nadal mnóstwo pytań i wątpliwości. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapraszamy do udziału w II części webianrium „Organizacja pracy w gabinecie lekarza oraz przychodni w dobie pandemii – trudne zagadnienia prawne – sesja pytań i odpowiedzi”. Podczas transmisji na żywo postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nadesłane przez Państwa pytania.


Już teraz zachęcamy do przesyłana pytań za pomocą specjalnego formularza, który znajduje się poniżej. Pytania będzie można również zadawać podczas transmisji na żywo.


Przejdź do formularza >


Zachęcamy do zadawania pytań oraz udziału w webinarium. Na pytania będą odpowiadać dr n. praw. Radosław Tymiński i dr n. med. Justyna Tymińska.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
OBSERWUJ NAS NA