Spotkajmy się na darmowym kongresie medycznym on-line 'Virtual Medical Summit - Wytyczne Praktyki Internistycznej 2020' już 26-28 maja! Weź udział>

darmowy webinar

Pułapki i wyzwania w żywieniu noworodków i niemowląt

  • 14/06/2018
  • 60 min.
  • Missing
Obejrzyj nagranie

zaloguj się

lub
zarejestruj
Zdj%c4%99cie beata pawlus1
dr n. med. Beata Pawlus

Dr n. med. Beata Pawlus – pediatra, neonatolog. W latach 1991-2005 pracownik naukowy i nauczyciel akademicki w Klinice Położnictwa i Perinatologii PAM w Szczecinie. Od 2005 roku Ordynator Oddziału Neonatologii Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie.

Absolwentka międzyuczelnianych studiów podyplomowych „Etyka praktyki lekarskiej i opieki medycznej” prowadzonych przez WUM i Université Paris-Est Marne-la-Vallée, Institut Hannah Arendt - Éthique médicale et hospitalière (2012) oraz Podyplomowych Studiów Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia (SGH, Warszawa 2016).

Sekretarz Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Neonatologicznego. Członek Zarządu Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Medycyny Perinatalnej. Członek Rady Naukowej Fundacji Bank Mleka Kobiecego. Konsultant kliniczny Regionalnego Banku Mleka Kobiecego w Warszawie.

Autorka licznych publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych.

Poruszane tematy
  1. Żywienie z myślą o przyszłości - nowe trendy
  2. Dla kogo mleko z banku mleka kobiecego?
  3. Żywienie wcześniaka i hipotrofika po wypisie ze szpitala
  4. Wskazania do dokarmiania noworodka i niemowlęcia - czym i jak?
  5. Najczęstsze problemy z żywieniem w okresie niemowlęcym - okiem neonatologa
Korzyści

Webinar to interaktywna forma szkolenia, która z wykorzystaniem technologii informatycznych transmitowana jest do jego uczestników. Dzięki takiej formie, mogą Państwo posiąść wiedzę w wygodny sposób nie wychodząc z domu, z wykorzystaniem swojego komputera, tabletu lub telefonu. Szkolenie odbywa się w czasie rzeczywistym, co daje Państwu możliwość zadawania pytań z wykorzystaniem czatu.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
OBSERWUJ NAS NA