darmowy webinar

Raz a dobrze. Czy da się tak leczyć astmę? Komentarz do GINA 2021 – gdzie znalazły się leki wziewne stosowane raz dziennie: IND/MF, IND/MF/GLY?

  • 24/06/2021
  • 75 min.
  • Novartismt
Obejrzyj nagranie
ZALOGUJ SIĘ
lub

Załóż konto wypełniając poniższy formularz

Administratorem danych osobowych (ADO) jest Medical Tribune Polska Sp. z o.o. Każda z powyższych zgód może być odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji o administratorze i sposobie przetwarzania danych zawartych jest w naszej Polityce Prywatności. W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: kontakt@podyplomie.pl lub telefonem: 801 044 415

Raz a dobrze
prowadzący: prof. dr hab. n. med. Piotr Kuna; prelegenci: prof. dr hab. Marcin Moniuszko, dr n. med. Aleksandra Kucharczyk, dr Marzena Olszewska-Karaban

Prowadzący:
prof. dr hab. n. med. Piotr Kuna

Czy zmiany w rekomendacjach GINA 2021 mogą wpłynąć na los naszych pacjentów?

prof. dr hab. n. med. Marcin Moniuszko

Czy terapie, w których leki podawane są raz dziennie (IND/MF, IND/MF/GLY) mogą być w zgodzie z zaleceniami GINA 2021?
dr n. med. Aleksandra Kucharczyk

Rehabilitacja oddechowa po przebyciu COVID-19

dr n. o zdr. Marzena Olszewska-Karaban

Sesja Q&A

Poruszane tematy

Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium dedykowanym wszystkim lekarzom, którzy na co dzień zajmują się pacjentami chorującymi na astmę. W 2020 roku zostały zarejestrowane nowe terapie wziewne do podawania raz na dobę. Jednocześnie w ostatnich tygodniach pojawiły się nowe wytyczne GINA 2021, które pokazują dwie ścieżki postępowania terapeutycznego. Czołowi eksperci z dziedziny astmy omówią te nowości z punktu widzenia codziennej praktyki klinicznej.

W ramach tego spotkania z Państwem doświadczony fizjoterapeuta zajmujący się na co dzień tematyką rehabilitacji oddechowej omówi to zagadnienie u pacjentów po przebyciu COVID-19.

PL2106099590 06/2021
PL2106164255    DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
    OBSERWUJ NAS NA