bezpłatny webinar

Co pacjentów boli najbardziej? Czyli przypadki bólu krzyża, pleców i ciała w codziennej praktyce lekarskiej

  • 14/12/2023
  • 60 min.
  • Voltaren logo
Obejrzyj nagranie
ZALOGUJ SIĘ
lub

Załóż konto wypełniając poniższy formularz

Administratorem danych osobowych (ADO) jest Medical Tribune Polska Sp. z o.o. Każda z powyższych zgód może być odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji o administratorze i sposobie przetwarzania danych zawartych jest w naszej Polityce Prywatności. W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: kontakt@podyplomie.pl lub telefonem: 801 044 415

M nowicki%281%29
lek. Aleksander Biesiada

Aleksander Biesiada, lekarz specjalista medycyny rodzinnej, absolwent Collegium Medicum Uniwersytety Jagiellońskiego, Pełnomocnik Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej ds. Innowacji i Rozwoju, członek Zespołu ds. wdrożenia opieki koordynowanej Ministra Zdrowia, prezes Wydawnictwa Interaktywnego Medutools - firmy z pogranicza nowych technologii informatycznych, edukacji i medycyny. Przewodniczący sekcji opieki wspierającej i leczenia bólu Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej.

Autor publikacji naukowych, rozdziałów podręczników medycznych oraz wystąpień konferencyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień mHealht, eHealth, opieki paliatywnej i podstawowej opieki zdrowotnej. Autor dwóch blogów tematycznych dla pacjentów i ich rodzin (lekarzrodzinny.blog i mistrzpolikarp.pl).

Poruszane tematy
Odczuwanie bólu to jedno z najczęstszych dolegliwości z jakim zgłaszają się pacjenci do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. W czasie webinaru omówimy:
- Rodzaje klasyfikacji bólu
- Najczęstsze przyczyny bólu
- Co należy brać pod uwagę podczas diagnozowania schorzenia?
- Jakie metody terapeutyczne zalecać pacjentowi w zależności od charakteru i intensywności bólu?
W trakcie spotkania zostaną zaprezentowane przypadki, z którymi mogą spotkać się Państwo w swojej codziennej praktyce zawodowej. Prelegentem spotkania jest specjalista medycyny rodzinnej - lek. Aleksander Biesiada.
DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
OBSERWUJ NAS NA