Podsumowanie XIV Kongresu Interna 2020 - Kiedy objawy wymykają się podręcznikom

W dniach 20-21.11.2020 r. odbył się XIV Kongres Akademii po Dyplomie Kiedy objawy wymykają się podręcznikom pod kierownictwem naukowym prof. dr. hab. n. med.

Nasz XIV kongres internistyczny był doskonałą okazją do przedstawienia ciekawych zagadnień, z którymi lekarze spotykają się w codziennie praktyce, a które to zagadnienia nastręczają trudności diagnostycznych i terapeutycznych. 

Jak podkreślał prof. dr n. med. Dariusz Moczulski, nawet najlepsze podręczniki nie powinny być jednym źródłem wiedzy praktykującego lekarza internisty. Interna, jako bardzo szeroka dziecina medycyny, wymaga stałego uzupełniania zasobu wiadomości i przyswajania najnowszych informacji. Podczas spotkania nie tylko omówiliśmy zagadnienia takie jak leczenie cukrzycy, borelioza, leczenie niedoczynności tarczycy czy zespół Gilberta, ale przekazaliśmy także aktualne zalecenia dotyczące udaru mózgu - częstej przyczyny hospitalizacji na oddziałach internistycznych. 

XIV Kongresu Interna 2020 - Kiedy objawy wymykają się podręcznikom to kolejne wydarzenie zorganizowane w formule on-line. Dokładamy wszelkich starań orgaznizowane przez nas spotkania były dla Państwa atrakcyjne i gwarantowały takie same funkcjonalności, jakie dają spotkania stacjonarne. Nasze wydarzenia wyróżnia m.in. fakt, iż zapewniamy interakcję z Prelegentami. Każdy z naszych Wykładowców odpowiada na Państwa pytania i rozwiewa wątpliwości bezpośrednio po wygłoszeniu prelekcji, łącząc się uczestnikami w czasie rzeczywistym. Macie Państwo także możliwość odwiedzania wirtualnych stoisk wystawców.

Jest nam niezmiernie miło, iż mimo trudności i ograniczeń jakie niesie za sobą aktualna sytuacja epidemiologiczna, decydujcie się Państwo poświęcić nam swój cenny czas i korzystacie z możliwości uczestnictwa w spotkaniach Akademii po Dyplomie. Komentarze (0)

Dziękujemy, za dodanie komentarza

, aby komentować