Psychiatria po Dyplomie (prenumerata papierowa + dostęp on-line) + Stany nagłe niemedyczne

Psychiatria po Dyplomie (prenumerata papierowa + dostęp on-line) + Stany nagłe niemedyczne

Cena: 207,90 zł 317,90 zł

Książka za 1 zł
Instytucja lub przedstawiciel medyczny: 266,00 zł 376,00 zł
Nakład wyczerpany
PWZ

Produkt dostępny tylko dla osób uprawnionych do wypisywania recept lub prowadzących obrót produktami leczniczymi, posiadających Prawo Wykonywania Zawodu.

Roczna prenumerata papierowa i on-line czasopisma Psychiatria po Dyplomie

Prenumerata obejmuje 6 numerów czasopisma w wersji papierowej, które wyślemy do Ciebie pocztą zaraz po ich ukazaniu się. Prenumerata w wersji on-line pozwoli Ci na dostęp do czasopisma za pośrednictwem przeglądarki www i aplikacji mobilnej "poDyplomie". Dodatkowo otrzymujesz dostęp do Archiwum, które zawiera numery czasopisma od najstarszego do obecnego numeru i w znakomitej większości obejmuje pełną zawartość wersji drukowanej.

Stany nagłe niemedyczne to niezbędnik dla lekarzy wszystkich specjalności. Książka uczy jak w trudnej sytuacji zagrożenia życia, pod presją czasu, samego roszczeniowego pacjenta lub jego rodziny, zachować zdrowy rozsądek, czyli opanować emocje, postępować zgodnie z prawem i komunikować się tak, żeby mieć możliwość zrobienia tego co najważniejsze - niesienia pomocy.

Eksperci – dr n. prawnych Radosław Tymiński i psycholog Jacek Mroczek w dwóch działach „Działaj zgodnie z prawem” oraz „Komunikuj się skutecznie” pokazują jak komunikować się z pacjentem lub jego rodziną w granicach prawa (a czas nagli); z pacjentem często specyficznym, bo pijanym, agresywnym, roszczeniowym oraz z rodziną w stresie, niekiedy roszczeniową, zrozpaczoną, odmawiającą zgody na zabieg.

Książka skierowana jest do lekarzy wszystkich specjalności pracujących w różnych miejscach: 

✔ pogotowiu, 

✔ na SOR i izbach przyjęć, 

✔ poradniach, 

✔ prywatnych gabinetach, 

✔ oddziałach ogólnych.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również: