Jak lekarz może znaleźć lepiej płatną pracę?

Technologia może być dużym sprzymierzeńcem lekarza, który szuka pracy. Trzeba jednak wiedzieć, z których aplikacji warto korzystać. Dziś przybliżamy zasady działania MediShift. O startupie zrobiło się głośno, szczególnie w świecie młodych lekarzy. Czy naprawdę specjaliści mogą mieć wpływ na kreowanie rynkowych stawek?

W środowisku lekarskim nadal panują archaiczne metody rekrutacji. Większość specjalistów dostaje pracę z polecenia, inni natomiast wertują tablice ogłoszeń czy zostawiają CV w placówkach medycznych. Pewna lekarka z Lublina — Katarzyna-Dziąbowska Grabias — postawiła świat rekrutacji w rynku medycznym na głowie. Była tak zdemotywowana poszukiwaniem dodatkowej pracy podczas rezydentury, że wpadła na pomysł stworzenia narzędzia, które uprości ten proces. Pomógł jej w tym mąż — Piotr Grabias — programista. Połączyli siły i zapoczątkowali nową generację rekrutacji w rynku medycznym.

Tak właśnie powstał MediShift. Aplikacja jest prosta i intuicyjna. Lekarz rejestruje się w niej, podając podstawowe dane i numer PWZ. Wskazuje, ile chce zarabiać, ile czasu w tygodniu może poświęcić na pracę i określa dogodną lokalizację. To wszystko! Wypełnienie formularza trwa pół minuty. Dalszą pracę wykonuję aplikacja. Przeszukuje bazę ofert i wysyła powiadomienia zawsze, wtedy kiedy znajdzie dla lekarza dopasowaną ofertę pracy.

MediShift
istnieje na rynku od kilku miesięcy, W bazie ma blisko 1000 ogłoszeń. Znajdą się tu oferty od największych grup medycznych w Polsce po małe przychodnie. Codziennie baza ofert jest aktualizowana o nowe, atrakcyjne pozycje.

Polityka startupu jest jasna. Narzędzie jest i będzie całkowicie bezpłatne dla lekarzy.

MediShift jest skierowany dla lekarzy aktywnie poszukujących pracy, ale także tych, którzy chcą wiedzieć co dzieje się na rynku pracy i ile można zarobić. Narzędzie jest w pełni bezpieczne. Lekarzy weryfikuje za pomocą numeru PWZ i chroni ich dane osobowe — pracodawca widzi je dopiero, wtedy kiedy specjalista zatwierdzi ofertę placówki.

Zachęcamy lekarzy do rejestracji na wersji webowej narzędzia: https://bit.ly/rejestracja_lekarzy

Informacje o projekcie znajdują się na www.medishift.pl

Komentarze (0)

Dziękujemy, za dodanie komentarza

, aby komentować